fbpx

Skuteczność, zaufanie, zrozumienie, wiedza i doświadczenia to cechy charakteryzujące Kancelarię Prawną what.now®.

Od ponad 18 lat pomagamy gospodarstwom rolnym, przedsiębiorstwom niezależnie od skali prowadzonej działalności. 

Kancelaria od samego początku wyspecjalizowała się w postępowaniach upadłościowych, w tym głównie postępowaniach układowych. Od 2016 r. z dniem wejścia ustawy restrukturyzacyjnej, jako jedni z pierwszych w Polsce procesowaliśmy aplikacje restrukturyzacyjne naszych klientów na terenie całego kraju wiedząc, iż dana ustawa to przyszłość i bezpieczeństwo naszej gospodarki. 

Dlatego też kancelaria, na dzień dzisiejszy, jest jedną z nielicznych kancelarii w całym kraju, która wyspecjalizowała się, w tak wąskiej, a zarazem rozległej, dziedzinie prawa jakim są postępowania restrukturyzacyjne.

Aplikacja restrukturyzacyjna to jedna z najtrudniejszych i najbardziej sformalizowanych wniosków sądowych w naszym ustawodawstwie. Niezbędne do prawidłowego jej przygotowania są: pełna specjalizacja w danej dziedzinie prawa oraz zaplecze doświadczonych prawników, analityków finansowych, księgowych oraz olbrzymie doświadczenie biznesowe. Ta interdyscyplinarność dziedzin z zakresu prawa, ekonomii i finansów jest niezbędna do prawidłowego przygotowania i przeprocesowania danej aplikacji sądowej.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i kontaktu!

Rafał Machaliński – magister prawa, magister zarządzania, manager średniego i wyższego szczebla z 18 letnim doświadczeniem zawodowym w branży finansowej i prawniczej. Ekspert ds. prawa upadłościowego, restrukturyzacyjnego, przekształceń spółek kapitałowych oraz pozyskiwania finansowania inwestycyjnego. 

Od wielu lat z sukcesami buduje potencjał polskich i europejskich przedsiębiorstw oraz przeprowadza implementację wizji rozwoju strategii biznesowych do procesu operacyjnego.

Ekspert ds. zarządzania procesowego PRINCE 2 –nr certyfikatu: 02548501-01-62II.

Scroll to Top